Whirlpool MWC 013

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1743319/whirlpool-mwc-013.jpg

    0
  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/3/3/330800155906-202.jpg

* WPRO Magnetický odstraňovač vodního kamene * Zabraňuje tvorbě usazenin vodního kamene a prodlužuje životnost spotřebiče. * Pro domácí použití k úpravě pitné vody. * Výrobek je magnetický, proto se musí uchovávat v dostatečné vzdálenosti od kardiostimulátorů a magnetických karet. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška »

Recenze Whirlpool MWC 013

Jana odvápňovač jsem si pořizovala již k pračce,takže dodatečně jsem ho pořídila i k myčce.Protože žiji v oblasti,kde je velmi tvrdá voda,tak jsem ocenila, že nemusím používat další přípravky k odstranění vodního kamene.Spotřeba pracího prášku je daleko menší,než dříve.Taky prádlo je lpe vyprané.U myčky je nižší spotřeba soli na vodní kámen.Dříve jsem musela neustále dosypávat co 2 týdny do zásobníku sůl,teď je vidět,že spotřeba soli je výrazně menší. cena je dost vysoká,ale zase na druhé straně,všechny ty možné přípravky na odstranění vodného kamene do praček a myček taky nejsou levné a nevíc šetří i množství pracího prášku.

pistakusan Výrobek funguje výborně,jeho montáž je snadná vřele doporučuji všem který mají tvrdou vodu.

Petra Funguje to! Na spotřebě prášku je to znát, což souvisí s odvápněním = změkčením vody, protože u měkčí vody stačí málo prášku. Dříve jsem dávala hodně prášku, máme velmi tvrdou vodu, nyní se učím dávat méně, protože i když už myslím, že jsem dala akorát málo, zdá se mi, že v prádle cítím více prášku než bych měla, takže stále po trochách zmenšuji dávky (bojím se, abych ho najednou nedala extrémně málo a aby prádlo nebylo špatně vyprané). Takže určitě to vodu změkčuje, protože v žádném případě neperu s takovým množstvím prášku jako kdysi. Spotřebu vody jsem zatím nezkoumala, ale méně prášku znamená menší spotřebu vody, protože dochází k menšímu pěnění a každý ví, že "chytré" pračky proti přepěnění napouští úměrně tomu o to víc vody, čím víc prášku zbytečně dáte. - - - - -

Dominika prodlužuje životnost myčky voda pění...

Lenka Hlávková všechno naprosto v pořádku nevím o ničem

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Whirlpool MWC 013

Filtrovat:

Hodnocení produktu 77%

(27 recenzí)
  • odvápňovač jsem si pořizovala již k pračce,takže

  • dodatečně jsem ho pořídila i k myčce.Protože žiji

  • v oblasti,kde je velmi tvrdá voda,tak jsem ocenila,